moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Powieś ubrania na oryginalnym wieszaku

Mało kto ma tego świadomość, ale takie pomieszczenie w domu jak przedpokój czy inaczej hall jest pomieszczeniem bardzo ważnym, zatem warto powiedzieć kilka słów o nim i jego wyposażeniu.


Kiedy wchodzimy do naszego domu czy mieszkania to najczęściej nie trafiamy prosto z podwórka do salonu, sypialni czy innego pomieszczenia, ale do przedpokoju. Przedpokój jest miejscem bardzo ważnym, bo to tam ściągamy kurtkę czy płaszcz, buty i dopiero później idziemy do dalszych pomieszczeń.

Prawda jest taka, że o wiele wygodniej wyżej wspomniane rzeczy pozostawiać w przedpokoju aniżeli każdorazowo zabierać je ze sobą do pokoju i chować do szaf na wieszaki, do garderoby i tak dalej. warto zatem po pierwsze w przedpokoju mieć specjalne miejsce na buty - jakąś szafkę, komodę czy chociaż stojak. Na ubrania zaś warto mieć wieszak.

Może to być przykładowo wieszak stojący, choć raczej większość z nas decyduje się częstokroć na wieszak na ścianie, ponieważ ów stojący na podłodze może nastręczać nieco problemów przykładowo podczas odkurzania i mycia podłóg. Poza tym wieszak na ścianie zajmuje o wiele mniej miejsca. Świetnym pomysłem jest na przykład naścienny wieszak z lustrem.

Jak bowiem wiadomo, kiedy już jesteśmy ubrani, mamy założone buty to często przed wyjściem chcemy dokonać jeszcze jakichś "poprawek" jeśli chodzi o strój, makijaż czy fryzurę. Jeśli jednak lubimy mieć wszystko pochowane i jesteśmy już przyzwyczajeni do tego, że po przyjściu do domu wszystko od razu chowany do jakiejś szafy to powinniśmy przynajmniej zainwestować w wieszaki dla gości, aby mogli swobodnie zdjąć odzienie wierzchnie i pozostawić je w przedpokoju przychodząc do nas.

Polecane teksty
Niedoceniane fundamenty
Budowanie domu zazwyczaj rozpoczyna się od przygotowania planów, a pierwszą czynnością fizyczną jest wytyczenie i wykonanie fundamentów. dom

Podłoga w dziecięcym pokoju.
Jeśli mamy małe dziecko lub planujemy mieć to musimy zastanowić się nad urządzeniem jego pokoiku. podłoga w pokoju dziecka

Alternatywny system ogrzewania domu
Centralne ogrzewanie musi być zaplanowane w każdym budynku ogrzewanie

Adaptacja poddasza i piwnicy
Dom jednorodzinny zazwyczaj jest budowany z myślą o konkretnej rodzinie. remont

Inne spojrzenie na łazienkę
Łazienka to miejsce, w którym zazwyczaj spędzamy czas na zabiegach higienicznych łazienka


Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron