moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Okna muszą być zasłoniete pięknymi zasłonami

Nasz dom to miejsce, w którym powinniśmy czuć się komfortowo. Aby zaś tak się stało, musimy mieć odrobinę prywatności, dlatego tak ważne jest to, aby odpowiednio zasłonić nasze okna.


Gdzie jak gdzie, ale we własnym domu akurat powinniśmy się czuć w stu procentach komfortowo, swobodnie.

Wiele osób, które przykładowo na co dzień zmuszone są ze względu na swoją pracę, chodzić ubrane bardzo elegancko, lubią po przyjściu do domu założyć wygodny rozciągnięty dres, a przykładowo w lecie chodzić po domu w samej bieliźnie. I oczywiście we własnych czterech kątach mamy do tego pełne prawo. Warto jednak oszczędzić sąsiadom takiego "widowiska" i zadbać o odrobinę prywatności. Jak to zrobić.

Naturalnie pierwsze o czym powinniśmy tu pomyśleć to odpowiednie zasłonięcie naszych okien. Obecnie mamy wiele możliwości, aby to zrobić. I tak możemy postawić na standardowe zasłony i firany. Jeśli jednak cenimy sobie minimalizm, a zasłony się nam nieszczególnie podobają to zamiast nich możemy założyć rolety, żaluzje, albo coraz bardziej popularne w domowych wnętrzach verticale.

Jeśli mamy ochotę to i z firanek możemy zrezygnować. Naprawdę nasze okno może wyglądać bardzo ładnie, nowocześnie, więc warto o tym pomyśleć. Oczywiście to czym nasze okno zasłonimy zależy od nas, od tego co się nam podoba i rzecz jasna od tego w jakim stylu dane pomieszczenie mamy urządzone.

Jeśli nie mamy pomysłu jak tę kwestię rozwiązać to warto zajrzeć przykładowo do Internetu i tam oglądając różne projekty (których ilość jest niezliczona!) i szukać inspiracji.

Polecane teksty
Zabawy ze światłem
Oświetlenie w mieszkaniu to jeden z ważniejszych elementów wpływających na jego funkcjonalność oświetlenie

Ozdobne pudełka.
Jeśli lubimy zbierać różnego rodzaju drobiazgi a później nie mamy ich gdzie trzymać. ozdobne pudełka

Gdzie przechowywać chleb?
Nie da się ukryć, że praktycznie każdy z nas kupuje i spożywać taki produkt jak chleb. chleb

Klimatyczna sypialnia
Biorąc pod uwagę, że przeciętny człowiek każdej doby przesypia około 7 godzin, to w sumie we własnej sypialni spędza około trzeciej części życia. sypialnia

Izolacja termiczna domu
Ocieplenie domu jednorodzinnego to nie tylko jedna z mozliwości konstrukcyjnych, ale też często bezwzględna konieczność izolacja domu


Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron