moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Warto zatrudnić dekoratora

Zakup domu, apartamentu, mieszkania pod tzw. klucz to połowa sukcesu. Zanim będzie można się wprowadzić należy zadbać o wygląd wnętrza. Dom pod klucz to budynek otynkowany i pomalowany na standardowy kolor. Reszta pozostaje w gestii właściciela.


Tradycyjnie pierwszym krokiem zawsze jest wykonanie wszystkich pozostałych prac związanych z zabudową ciągów, podwieszanymi sufitami czy przestawianiem ścianek działowych.

Do tego celu najlepszym wykonawca będzie odpowiednia ekipa remontowo-budowlana, jednak, jeśli decyzja wiąże się również z wynajęciem specjalistów od dekoracji wnętrz najlepiej to właśnie im powierzyć całość zlecenia. Odpowiednio wybrany opiekun przeprowadza zazwyczaj rozmowę z klientem, podczas której określane są różne preferencje odnośnie kolorystyki, rodzaju mebli, wykończeń, trybu życia domowników. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zlecenie przechodzi w ręce projektanta, który zajmuje się przygotowaniem wstępnej propozycji, najczęściej w dwóch wersjach, opatrzonej wizualizacją. Pozwala ona osobom z nieco mniejszą wyobraźnią zobaczyć na ekranie komputera, w jaki sposób będzie wyglądało mieszkanie po jego wykończeniu. Wizualizacja i projekt są też uzupełnione listą potrzebnych materiałów oraz kosztorysem, który pozwala zorientować się w wydatkach.

Klient otrzymuje wszystkie materiały do wglądu, zapoznaje się z nimi i dopiero po wydaniu zgody i akceptacji następuje realizacja zlecenia. Wiele firm dekoratorskich w ramach zachęty wstępne projekty wykonuje za darmo, a posiadane własne ekipy sprawiają, że każda praca wykonana jest z gwarancją jakości. Klienta angażuje się do minimum tylko w szczególnych często kontrowersyjnych sytuacjach.

Polecane teksty
Co powinno znaleźć się w ogrodzie?
Obecnie mamy bardzo wiele możliwości do tego, aby stworzyć piękny ogród systemy nawadniające

Jaką kabinę prysznicową wybrać?
Wybór kabiny prysznicowej to bardzo ważna sprawa. kabina prysznicowa

Praktyczne drzwi wewnętrzne
Drzwi wewnętrzne to ważny element wyposażenia sprawiający tym więcej problemów, że powinien być zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Trudno dziś podjąć decyzję, kiedy na rynku dostępne są setki wzorów z wielu różnych materiałów. drzwi wewnętrzne

Niedoceniane fundamenty
Budowanie domu zazwyczaj rozpoczyna się od przygotowania planów, a pierwszą czynnością fizyczną jest wytyczenie i wykonanie fundamentów. dom

Wzorowe elewacje
Wiele lat minęło od czasów, kiedy w budownictwie panował styl secesyjny elewacja


Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron