moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Do pokoju tylko ozdobne grzejniki

Grzejniki są niezbędnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia, jednak również w tej dziedzinie, podobnie, jak w wielu innych sferach budownictwa i wyposażenia wnętrz pojawiły się różne innowacje techniczne o wysokim poziomie estetyki.


Nikt już dziś nie chce tradycyjnego żeliwnego grzmota w pokoju, ale nawet, jeśli decyduje się na płaskie panele, też nie do końca są one atrakcyjne. Ciągłe poszukiwanie nowych możliwości zaowocowało powstaniem produktów, które z jednej strony pełnią funkcje grzejników, a z drugiej są zarazem często ozdobą pomieszczenia.

Do tych najciekawszych i zarazem najczęściej stosowanych można zaliczyć grzejniki drabinkowe do łazienek. Jak wskazuje nazwa ich konstrukcja przypomina drabinę złożona z dwóch pionowych rurek i szeregu poprzeczek, ale nawet tutaj można wybierać pomiędzy wielkością, kolorami, sposobami zaginania rurek, formą płaska lub wyokrągloną, a nawet błyszczącymi z niklowanego metalu. Zaleta takich grzejników poza ich niewątpliwą dekoracyjnością jest też możliwość wykorzystania w charakterze wieszaków na mokre ręczniki. Dzięki dużej gamie rozmiarów nie sprawia problemów wybór panelu odpowiedniego do wielkości pomieszczenia.

Nieco inną kategorie tworzą grzejniki dekoracyjne do pokoi. Można wśród nich znaleźć zarówno takie montowane na ścianach, przypominające płaskorzeźby, kształty ażurowe, ornamentowe, w formie motywów kwiatowych, albo kompozycji figuralnych niekiedy bardzo skomplikowane, niekiedy także stojące, do złudzenia przypominające kolumny głośników czy dekoracyjną metaloplastykę. Producenci nie zapominają również o dzieciach, dla których znajdą się kolorowe kostki, puzzle czy grzejące biedronki.

Polecane teksty
Meble drewniane - wybierz najlepszą jakość
Meble drewniane są wykonane z naturalnych materiałów. meble drewniane

Praktyczne drzwi wewnętrzne
Drzwi wewnętrzne to ważny element wyposażenia sprawiający tym więcej problemów, że powinien być zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Trudno dziś podjąć decyzję, kiedy na rynku dostępne są setki wzorów z wielu różnych materiałów. drzwi wewnętrzne

Pokój dla dziecka
Urządzanie wnętrz wymaga dostosowania wyposażenia do użytkowników, jacy będą z nich korzystać. wyposażenie wnętrz

Skuteczne uszczelnianie okien
Okres jesienny to czas, w którym posiadacze domów jednorodzinnych i mieszkań myślą intensywnie o sposobach zapewnienia termicznego komfortu okna

Wieszak w przedpokoju.
Takie pomieszczenie w domu jak przedpokój czy inaczej hall jest pomieszczeniem bardzo ważnym. przedpokój


Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron