moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Jeśli nie masz pomysłu jak urządzić swoje mieszkanie lub nie masz określon...

Prawdziwa rada jest jak medykament, który pomoże w wszelkiej dolegliwości. Mamy świadomość jak niesamowicie kłopotliwą działalnością jest zaaranżowanie domu. Póki jednak podejmiemy decyzję na jakiekolwiek decyzje najlepiej jest wcześniej rozważyć sobie każde za i przeciw, wskazać dany fason wnętrza, robić model, i pójdzie wówczas jak z górki.

sytuacja na rynku Ponad 90% Polaków, żeby posiadać swoje własne „m” wybiera kredyt hipoteczny. Z reguły Polacy zakupują mieszkania 2-pokojowe, o wielkości do pięćdziesięciu metrów kwadratowych, lub ewentualnie z trzema pokojami. Tej powierzchni mieszkania to teraz przeważająca propzycja w licznych inwestycjach deweloperskich, udostępnianych do sprzedaży. Zakupem mieszakań najczęściej zainteresowane są dość młode osoby, czyli do 30 lat, z dochodem około 2-5 tysięcy zł miesięcznie, z kolei własny wkład utrzymuje się na 10-20% ceny nabywanej nieruchomości. Pozostała część ma źródło kredytowe. Rodzina mająca dwójkę dzieci może uzyskać na ten czas od banku blisko 340 tysięcy złotych na kredyt, natomaist osoba samotna tylko ok. 180 tysięcy złotych. Te kwoty dotyczą osób uzyskujących średnie dochody. Zgodnie z danymi GUS-u, tej wielkości dochód liczy około 2,552 zł netto na osobę. Osoby młodsze o raczej średnich płacach nie łatwo otrzymają kredyt. Bank z reguły wówczas chce wkładu własnego liczącego kilkadziesiąt tysięcy złotych. W znacznie gorszej sytuacji są żyjące samodzielnie, bo banki zazwyczaj mają w stosunku do osób samodzielnie zaciągających kredyt, znacznie większe wymagania, aniżeli w stosunku do par czy rodzin z potomstwem. W dodatku, osoba samotna mająca dochody w wysokości 4 tys. złotych w miesiącu, ma niższe możliwości uzyskania kredytu, niż małżeństwo, gdzie indywidualna osoba zarobi po około 2 tys. zł. Dobrym pomysłem może okazać się wzięcie kredytu po połowie z danym członkiem z rodziny, przykładem może być siostrą lub bratem.

Mirek

Podobne teksty
Skuteczne uszczelnianie okien
Okres jesienny to czas, w którym posiadacze domów jednorodzinnych i mieszkań myślą intensywnie o sposobach zapewnienia termicznego komfortu okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach
Urządzanie pomieszczeń mieszkalnych w określonym stylu dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka
Urządzanie wnętrz wymaga dostosowania wyposażenia do użytkowników, jacy będą z nich korzystać. wyposażenie wnętrz


Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron