moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Tekst właściwy: Jeśli chcemy przeprowadzić remont w danym pomieszczeniu, b...

Każdy z nas marzy o tym, aby remont trwał jak najkrócej to możliwe i aby był jak najmniej uciążliwy. Obecnie można to osiągnąć, dzięki wielu dostępnym rozwiązaniom budowlanym.


Tekst właściwy: Jeśli chcemy przeprowadzić remont w danym pomieszczeniu, bo dostrzegamy, że jest już na to najwyższy czas, ale jednocześnie nie mamy ochoty "rozkopywać" połowy mieszkania i sprawiać sobie dużego kłopotu to na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na takie rozwiązanie jak płyty k-g czyli płyty kartonowo-gipsowe.

Są to bowiem płyty dzięki którym zaoszczędzimy sporo czasu i pieniędzy - zwłaszcza jeśli ściany w naszym domu czy mieszkaniu są bardzo krzywe. Płyta k-g zaś sprawi, że dosłownie w kilka sekund nasza ściana będzie idealnie prosta. Prawda jest jednak taka, że płyta płycie nierówna. Otóż, należy pamiętać o tym, że inną płytę będziemy musieli wybrać przykładowo do łazienki a inną do salonu. W przypadku pomieszczeń takich jak łazienka należy wybrać płyty wodoodporne, bo tylko wtedy będą one dobrze nam służyć.

Jeśli chodzi o kuchnię, należy zaopatrzyć się w płyty ognioodporne. Standardowe białe płyty będą pasować wszędzie tam, gdzie pomieszczenie nie ma bezpośredniego kontaktu z ogniem i wodą. Płyty k-g są tak bardzo popularne oczywiście z tego powodu, że jak już było wspomniane, możemy dzięki nim przeprowadzić naprawdę szybki i bezproblemowy remont, a do tego wcale nie są drogie. O wiele więcej pieniędzy moglibyśmy wydać na materiały budowlane, by wyrównać ściany, jeśli naprawdę są krzywe.

Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron