moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Gdzie przechowywać rzeczy do prasowania?

Każdy z nas pierze ubrania, częściej czy rzadziej, ale zawsze jednak. Bez tego niestety nie da się obejść, bo mało kogo stać na to, aby codziennie kupować nowe ubrania!

Jeśli nie mieszkamy sami, bo mamy liczną rodzinę, a do tego każdy członek naszej rodziny jest zapracowany, włącznie z nami to niestety, ale w łazience dość szybko rośnie stos brudnego prania.

Pranie to trzeba posegregować, włożyć do pralki, pralkę puścić, później mokre ubrania wywiesić, a na koniec ściągnąć wysuszone i oczywiście wyprasować. I o ile wszystkie te czynności od posegregowania aż do ściągania z suszarki są mało kłopotliwe i nie zajmują wiele czasu, o tyle już prasowanie, zwłaszcza w przypadku dużej rodziny, może zająć naprawdę sporo czasu. A owego czasu zazwyczaj nie mamy.

Kiedy już więc pranie będzie suche zastanawiamy się co z nim zrobić i gdzie schować do chwili gdy będziemy w stanie wszystko poprasować. Oczywiście możemy przeznaczyć jakieś miejsce w szafie czy półce, ale co jeśli rzeczy do prasowania uzbiera się naprawdę dużo? Tutaj genialnym rozwiązaniem mogą okazać się duże kosze na pranie. Skoro przecież mamy kosze na brudne ubrania, które czekają w nich na wypranie, to z powodzeniem możemy zakupić drugi duży kosz na pranie już wyprane i wysuszone!

Takie kosze są naprawdę bardzo różne dlatego też bez wątpienia znajdziemy taki, który będzie doskonale pasował do wystroju pomieszczenia, w którym zechcemy go postawić. Oczywiście najlepszym na to pomieszczeniem będzie łazienka, ale jeśli w łazience nie mamy miejsca to możemy kupić taki ozdobny kosz przykładowo do sypialni czy nawet do przedpokoju.

Mirek

Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron