moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Zmora pań domu, czyli niewyprasowane rzeczy

Każdy z nas pierze ubrania, częściej czy rzadziej, ale zawsze jednak. Bez tego niestety nie da się obejść, bo mało kogo stać na to, aby codziennie kupować nowe ubrania!


Jeśli nie mieszkamy sami, bo mamy liczną rodzinę, a do tego każdy członek naszej rodziny jest zapracowany, włącznie z nami to niestety, ale w łazience dość szybko rośnie stos brudnego prania.

Pranie to trzeba posegregować, włożyć do pralki, pralkę puścić, później mokre ubrania wywiesić, a na koniec ściągnąć wysuszone i oczywiście wyprasować. I o ile wszystkie te czynności od posegregowania aż do ściągania z suszarki są mało kłopotliwe i nie zajmują wiele czasu, o tyle już prasowanie, zwłaszcza w przypadku dużej rodziny, może zająć naprawdę sporo czasu. A owego czasu zazwyczaj nie mamy.

Kiedy już więc pranie będzie suche zastanawiamy się co z nim zrobić i gdzie schować do chwili gdy będziemy w stanie wszystko poprasować. Oczywiście możemy przeznaczyć jakieś miejsce w szafie czy półce, ale co jeśli rzeczy do prasowania uzbiera się naprawdę dużo? Tutaj genialnym rozwiązaniem mogą okazać się duże kosze na pranie. Skoro przecież mamy kosze na brudne ubrania, które czekają w nich na wypranie, to z powodzeniem możemy zakupić drugi duży kosz na pranie już wyprane i wysuszone!

Takie kosze są naprawdę bardzo różne dlatego też bez wątpienia znajdziemy taki, który będzie doskonale pasował do wystroju pomieszczenia, w którym zechcemy go postawić. Oczywiście najlepszym na to pomieszczeniem będzie łazienka, ale jeśli w łazience nie mamy miejsca to możemy kupić taki ozdobny kosz przykładowo do sypialni czy nawet do przedpokoju.

Polecane teksty
Urządzanie - mała przestrzeń to nie problem.
Jeśli nie masz pomysłu jak urządzić swoje mieszkanie lub nie masz określonego stylu nie martw się. Na stronie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje sytuacja na rynku

Jakie lustro do łazienki wybrać?
Każdy z nas ma w domu jakieś lustro czy lusterko. lustro

Klimatyzacja – dobrodziejstwo i obowiązek
Dobrodziejstw klimatyzacji nie trzeba prezentować nikomu, kto miał okazję z niej korzystać zwłaszcza w okresie większych letnich upałów. klimatyzacja

Łóżko i biurko w pokoju dziecka.
Lubimy ciekawe i nowoczesne rozwiązania także w pokoju naszych dzieci łóżko

Lepsza jest na ścianie farba czy tapeta?
Nasze domowe wnętrza mają to do siebie, że zawsze w jakiś sposób staramy się je udekorować. farba


Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron