moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Czy sufit tylko malowany czy może tapeta?

Obecnie coraz to częściej szukamy ciekawych rozwiązań dekoracyjnych jeśli chodzi o nasze domowe wnętrza. Jak się okazuje, udekorować można także sufit, zatem nie musi on być wyłącznie biały.


Każdy z nas ma własny sposób na to, aby wyrazić siebie i swoje upodobania. Jednym z owych sposobów jest przykładowo urządzenie domowych pomieszczeń na swój własny styl. Jeśli lubimy ciekawe, intrygujące rozwiązania, to całkiem możliwe, że spodoba się nam taki pomysł jak udekorowanie sufitu.

W jaki sposób sufit można ozdobić? Jeśli chodzi o bardzo nowoczesne dekoracje sufitu to wspaniale sprawdzić się tu może... tapeta! Jak się bowiem okazuje tapeta nie służy wyłącznie do ozdabiania naszych domowych ścian. Tapeta na suficie jest rozwiązaniem bardzo odważnym, ale jeśli tylko pomysł ten zrealizujemy odpowiednio, wybierzemy pasującą do reszty wystroju tapetę i dobrze ją położymy to może ona robić ogromne wrażenie.

Tapety na suficie są stosunkowo nowym pomysłem, dlatego też mało kto się na to decyduje, a naprawdę szkoda. Tak na dobrą sprawę na suficie możemy umieścić każdą jedną tapetę, dokładnie tę samą, jaką na ścianie, ale istnieją również specjalne tapety sufitowe. I nie chodzi tu akurat o rodzaj materiału, z jakiego tapeta taka jest wykonana, ale raczej o motyw artystyczny na materiale widoczny.

Jeśli chcemy przykleić tapetę na sufit samodzielnie to najlepiej jest wybrać taką, która jest na podkładzie z flizeliny. Dzięki temu będzie nam łatwiej, bo nie będziemy zmuszeni namaczać klejem tapety, a jedynie będziemy musieli posmarować sufit.

Polecane teksty
Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach
Urządzanie pomieszczeń mieszkalnych w określonym stylu dodatki do wnętrz

Jak stylowo wykończyć mieszkanie?
Jeśli nie masz pojęcia jak urządzić miejsce zamieszkania to dobrze trafiłeś. Na stronie znajdziesz wszystko w tej sprawie oraz merytoryczne porady używanie zmywarki

Czy kominek może być uciążliwy?
Jeśli chcemy zainwestować w kominek to wspaniale. wady kominka

Tani dom w krótkim czasie
Podjęcie decyzji o budowie domu w obecnych czasach nie oznacza wcale wielomiesięcznego oczekiwania, żmudnych i długotrwałych prac budowlanych budowa domu

Ozdobne pudełka i kosze - funkcjonalne i ładne zarazem.
Nawet jeśli nie mamy tak zwanej "duszy chomika" to i tak zapewne nagromadziliśmy w naszym domu wiele najróżniejszych drobiazgów. ozdobne pudełka


Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron