moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Czy sufit tylko malowany czy może tapeta?

Obecnie coraz to częściej szukamy ciekawych rozwiązań dekoracyjnych jeśli chodzi o nasze domowe wnętrza. Jak się okazuje, udekorować można także sufit, zatem nie musi on być wyłącznie biały.


Każdy z nas ma własny sposób na to, aby wyrazić siebie i swoje upodobania. Jednym z owych sposobów jest przykładowo urządzenie domowych pomieszczeń na swój własny styl. Jeśli lubimy ciekawe, intrygujące rozwiązania, to całkiem możliwe, że spodoba się nam taki pomysł jak udekorowanie sufitu.

W jaki sposób sufit można ozdobić? Jeśli chodzi o bardzo nowoczesne dekoracje sufitu to wspaniale sprawdzić się tu może... tapeta! Jak się bowiem okazuje tapeta nie służy wyłącznie do ozdabiania naszych domowych ścian. Tapeta na suficie jest rozwiązaniem bardzo odważnym, ale jeśli tylko pomysł ten zrealizujemy odpowiednio, wybierzemy pasującą do reszty wystroju tapetę i dobrze ją położymy to może ona robić ogromne wrażenie.

Tapety na suficie są stosunkowo nowym pomysłem, dlatego też mało kto się na to decyduje, a naprawdę szkoda. Tak na dobrą sprawę na suficie możemy umieścić każdą jedną tapetę, dokładnie tę samą, jaką na ścianie, ale istnieją również specjalne tapety sufitowe. I nie chodzi tu akurat o rodzaj materiału, z jakiego tapeta taka jest wykonana, ale raczej o motyw artystyczny na materiale widoczny.

Jeśli chcemy przykleić tapetę na sufit samodzielnie to najlepiej jest wybrać taką, która jest na podkładzie z flizeliny. Dzięki temu będzie nam łatwiej, bo nie będziemy zmuszeni namaczać klejem tapety, a jedynie będziemy musieli posmarować sufit.

Polecane teksty
Co pomoże szybko zrobić remont?
Każdy z nas marzy o tym, aby remont trwał jak najkrócej . płyty

Aranżacja wnętrza z firmą dekoratorską
Zakup domu, apartamentu, mieszkania pod tzw. klucz to połowa sukcesu. Zanim będzie można się wprowadzić należy zadbać o wygląd wnętrza. dekoracja wnętrz

Ogródek w kwiatach czy w kamieniu?
Jeśli mamy dom prywatny otoczony ogrodem, to koniecznie powinniśmy zadbać. ogród

Lepsza jest na ścianie farba czy tapeta?
Nasze domowe wnętrza mają to do siebie, że zawsze w jakiś sposób staramy się je udekorować. farba

Klimatyczna sypialnia
Biorąc pod uwagę, że przeciętny człowiek każdej doby przesypia około 7 godzin, to w sumie we własnej sypialni spędza około trzeciej części życia. sypialnia


Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron