moje mieszkanie
Skuteczne uszczelnianie okien okna

Drobiazgi dekoracyjne we wnętrzach dodatki do wnętrz

Pokój dla dziecka wyposażenie wnętrz

Alternatywny system ogrzewania domu ogrzewanie

Izolacja termiczna domu izolacja domu

Inne spojrzenie na łazienkę łazienka

Klimatyczna sypialnia sypialnia

Funkcjonalne schody w domu schody

Naturalny korek we wnętrzach korek

1 2 3 4 5 >>

Dbamy o bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo w naszym domu jest sprawą absolutnie nadrzędną. Jeśli mieszkamy w domu prywatnym i posiadamy piec, koniecznie powinniśmy wyposażyć się w czujnik czadu i dymu.


Bezpieczeństwo w domu to absolutna podstawa i na pewno każdy z nas o tym doskonale wie. Jeśli mieszkamy w mieszkaniu w bloku to kwestia taka jak dostarczenie ciepła do naszego lokalu nie jest naszym problemem, o ile oczywiście płacimy wszystkie rachunki. Inaczej jest natomiast jeśli mieszkamy w prywatnym domu, bo wówczas zazwyczaj samodzielnie musimy zadbać o taką kwestię jak ogrzewanie.

Wtedy też posiadamy piec, który standardowo mieści się w piwnicy czy też tak zwanej kotłowni. Ponadto w starszych domach i ogólnie w tak zwanym starym budownictwie występują piece kaflowe w domach. Jeśli i my taki właśnie piec posiadamy to na pewno musimy wyposażyć się w takie urządzenie jak czujnik czadu i dymu czy inaczej mówiąc miernik CO. Taki czujnik, oczywiście porządny i z odpowiednimi atestami, może zapewnić nam bezpieczeństwo. W przypadku pieca nigdy nic nie wiadomo, a naprawdę niewiele trzeba, aby uległ on jakiemuś uszkodzeniu i aby podczas procesu spalania zaczął wytwarzać tlenek węgla w ilościach, które mogą bezpośrednio zagrażać życiu naszemu i naszych bliskich.

Miernik CO zaś w porę poinformuje nas o tym, że stężenie tlenku węgla zaczyna przekraczać dopuszczalne normy. Najprostsze czujniki tego rodzaju wcale nie są drogie, a dadzą nam ogromny komfort psychiczny i przede wszystkim sprawią, że nawet w sytuacji zagrożenia nie będziemy bezsilni.

Polecane teksty
Lepsza jest na ścianie farba czy tapeta?
Nasze domowe wnętrza mają to do siebie, że zawsze w jakiś sposób staramy się je udekorować. farba

Co pomoże szybko zrobić remont?
Każdy z nas marzy o tym, aby remont trwał jak najkrócej . płyty

Komplet skórzany czy materiałowy?
Jeśli planujemy wymianę naszego już wysłużonego kompletu wypoczynkowego komplet wypoczynkowy

Na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania?
Zakup mieszkania to sprawa niesamowicie ważna. mieszkanie

Ozdobne pudełka i kosze - funkcjonalne i ładne zarazem.
Nawet jeśli nie mamy tak zwanej "duszy chomika" to i tak zapewne nagromadziliśmy w naszym domu wiele najróżniejszych drobiazgów. ozdobne pudełka


Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt   Wszystkie linki podstron